Všeruby A-Osvračín

02.05.2011 10:03

Osvračín  přijel do Všerub po výhře nad favoritem z Meclova s chutí odvézt si všechny body.Domácí na jaře ještě neprohráli a proto v této sérii chtěli pokračovat i když opět hráli s pozměněnou sestavou.To ale nedali na hře poznat a hned od úvodu se snažili natlačit před branku Osvračína a začali si vytvářet první šance.Hosté ojediněle zahrozili z brejků .Po několika závarech a rohových kopech se poprvé  trefil Dědek.A jelikož v prvním poločase se domácí už nedokázali trefit nebo je vychytal hostující brankář,skončil první poločas 1-0.To ale domácím nestačilo a chtěli svou převahu golově vyjádřit a to se podařilo Čárovi.Od té chvíle se hosté jen marně snažili ohrozit domácí branku,ale ojedinělý pokus brankář s přehledem chytil.Domácí po druhé  brance byli při chuti a hosté s námahou odvraceli domácí útočnou aktivitu.Po jedné z akcí se před Polákem hostující obránci nedohodli a rozestoupili se a ten svou třetí šanci konečně proměnil.Domácí ve své aktivitě ale stále nepřestali a tak po krásné ráně Fishera se míč odrazil k volnému Dědkovi a ten uzavřel stav zápasu na 4-0 a s přehledem pískající Rubáš zápas ukončil.Béčko zajíždělo do Pocinovic a prohrálo 3-2